fenix.zp.ua
Запоріжжя, пр.Соборний, 99
Запоріжжя, пр.Соборний, 99
https://fenix.zp.ua/wp-content/themes/fenix_zp_ua/img/time.gif (067) 110-40-30

Економ

До смерті людини не можливо підготуватися заздалегідь. Є такі ситуації, при яких близькі люди померлого обмежені в коштах. Якщо в сімейному бюджеті немає достатньої суми, не обов'язково організовувати дорогі похорони. Ритуальна служба «Фенікс» допоможе вибрати бюджетні варіанти, але при цьому поховати людину гідно. При організації похорону пакета «Економ» ми пропонуємо повний пакет допомоги при мінімальних витратах. Ми вирішимо найнеобхідніші питання для поховання. Людина гідна належного поховання з усіма почестями. Ми постараємося максимально допомогти вам і дотримати всі деталі похоронного обряду.
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/11/эконом-на-укр.-1.jpg

Стандарт

Пакет «Стандарт» - найкращий вибір, якщо родичі хочуть звільнити себе від неприємних клопотів і влаштувати належні похорон. Наші фахівці володіють багаторічним досвідом та допоможуть вирішити всі Ваші питання. Існує стандартна схема дій, яка допомагає організувати похорон правильно. Ритуальна служба «Фенікс» надасть необхідну ритуальну атрибутику і зробить все, щоб допомогти в цей нелегкий час для Вас.
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/11/стандарт-на-украинском.jpg

Преміум

Кожна деталь важлива під час організації похорону. Організуйте гідне прощання з померлим на високому рівні. Вибираючи пакет «Преміум» наша ритуальна служба візьме на себе всі клопоти по проведенню поховання. Ритуальна служба «Фенікс» повністю звільнить Вас від зайвої суєти і проведе похорон на вищому рівні. Залиште рутину нам і проведіть час з рідними та близькими, підтримуючи один одного, а про решту подбають наші фахівці. Похорон преміум класу - це найширший спектр послуг. Шануйте пам'ять покійного на високому рівні.
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2021/01/премиум-на-украинском.jpg

V.I.P.

Ритуальна служба "Фенікс" пропонує послуги з організації VIP похорону. VIP включає в себе найширший спектр наших послуг. Це складне організаційне завдання, що вимагає роботи великої досвідченої команди. Ми вирішимо питання будь-якої складності. Організація VIP похорону вимагає вирішення безліч формальностей, погоджень, використання елітної ритуальної атрибутики та досконального знання всіх нюансів процесу. VIP похорон узгоджуються індивідуально.
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/vip_org-1.jpg
Контакти За терміновим питанням телефонуйте 24/7
З інших питань працюємо з 8:00 до 17:00 без перерви і вихідних 0671304030@i.ua
Запоріжжя, пр.Соборний, 99
Месcенджери:
Наші соціальні мережі:

Відправити запит

За терміновим питанням телефонуйте 24/7

З інших питань працюємо з 8:00 до 17:00 без перерви і вихідних


Месcенджери
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/viber_color.svg https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/telegram_color.svg https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/whatsapp_color.svg
Соц мережі
https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/instagram_color.svg https://fenix.zp.ua/wp-content/uploads/2020/06/facebook_color.svg
Callback form

По срочным вопросам звонить на круглосуточный номер.

По не срочным, мы свяжемся с вами с 8:00 до 17:00

Форма обратного звонка WordPress